Jezírková technika sety

Jezírkovou techniku vybíráme v případě, že zakládáme jezírko. Nejnutnější a nezbytné potřeby jsou filtr, čerpadlo, případně vzduchovací zařízení v podobě fontány nebo vodopádu, k hubení řas můžeme použít UV lampu. K většímu okysličení vody používáme kompresory - vzduchovací motorky nebo vzduchové kameny. Všechny tyto potřeby jdou koupit v setu j...

Jezírkovou techniku vybíráme v případě, že zakládáme jezírko. Nejnutnější a nezbytné potřeby jsou filtr, čerpadlo, případně vzduchovací zařízení v podobě fontány nebo vodopádu, k hubení řas můžeme použít UV lampu. K většímu okysličení vody používáme kompresory - vzduchovací motorky nebo vzduchové kameny. Všechny tyto potřeby jdou koupit v setu jezírkové techniky. Tyto sety jsou vytvořeny pro ulehčení nákupu jezírkové techniky. Všechny potřeby jsou uzpůsobeny dané velikosti jezírka a jsou mezi sebou synchronní. Jezírková technika zakoupená v setu je většinou levnější než nákup všech pomůcek zvlášť a určitě nám výběr techniky ulehčí.

Technika pro zahradní jezírka

Založení zahradního jezírka vyžaduje nákup potřebné jezírkové techniky, která nám umožní lehce udržovat kvalitu vody v jezírku a tím i život pro případné rostliny a živočichy v jezírku žijící. Neméně důležité je také kvalitní osvětlení jezírka. Základní pomůckou pro udržení kvality vody je čerpadlo s filtrací. Čerpadlo vybíráme podle druhu jezírka a našich požadavků na výkon. K čerpadlu můžeme jednoduše koupit filtrační jednotku v podobě vodopádu, kaskády či fontány, které kromě filtrace ještě dotváří vzhled jezírka. Filtraci do jezírek vybíráme podle velikosti jezírka a podle chovaných rybiček nebo účelu jezírka. Vybrat správné filtrační zařízení a jeho náplň je velmi důležité. Další pomůckou k hubení řas jsou UV lampy nebo okysličovací přídatná zařízení. K udržení vzdušnosti jezírka slouží také fontány nebo vodopády, které můžeme koupit přímo jako součást filtračního zařízení.

Zobrazit

Jezírková technika sety Počet produktů: 2

Zobrazeno 1 – 2 z 2 položek
Zobrazeno 1 – 2 z 2 položek

Follow us on Facebook