Vitaminy pro kočky na srst

Vitaminy pro kočky na srst jsou určeny pro zlepšení kvality srsti a kůže. Podporují lesk a kvalitu barvy srsti, což ocení především majitelé výstavních koček. Vitaminy se doporučuje intenzivně podávat především v době línání a výměny srsti a ve výstavní sezoně. Vitaminy na srst kočky také eliminují dermatologické problémy, popř. zlepšují hojení ...

Vitaminy pro kočky na srst jsou určeny pro zlepšení kvality srsti a kůže. Podporují lesk a kvalitu barvy srsti, což ocení především majitelé výstavních koček. Vitaminy se doporučuje intenzivně podávat především v době línání a výměny srsti a ve výstavní sezoně. Vitaminy na srst kočky také eliminují dermatologické problémy, popř. zlepšují hojení a regeneraci kůže. Vitaminy na srst mohou být ve formě tabletek nebo prášku, který můžeme přidávat do krmiva nebo ve formě sirupů či olejů.

Krmivo a vitaminy pro kočky

Kočky nejčastěji krmíme suchou granulovanou stravou. Kvalitní granule pro kočky jsou vyvážená kompletní strava. Granule mají spoustu příchutí, ze kterých si vybere i ten nejmlsnější kočičí jazýček. Často se v současné době setkáváme s krmením syrovou nebo vařenou stravou. K této stravě je nezbytné přidávat vitaminy a minerální látky, které jsou pro kočku důležité. Ke krmení granulemi nemusíme už žádné další přípravky kočce podávat, pouze můžeme doplňovat preventivně přípravky dle našeho výběru a potřeby. Můžeme přidávat buď komplexní vitaminové směsi nebo vitaminy přesně určené na konkrétní problém nebo preventivní ochranu – např. vitaminy na srst, ochranu ledvin nebo na rozpouštění kočičích chlupů v žaludku.

Vitaminy pro kočky

Vitaminy je kočkám možné přidávat do krmné dávky. Krmení granulemi nám zajistí vyváženou dávku všech vitaminů a minerálních látek, které kočka potřebuje. Můžeme ale doplňovat vitaminy preventivně navíc nebo se zaměřit na konkrétní doplněk. Majitelé výstavních koček do krmiva mohou přidávat vitaminy na srst. Se srstí souvisí i kočičí bezoáry, pokud s jejich vylučováním má kočka problémy, můžeme podávat vitaminy podporující jejich rozpad. Tyto přípravky jsou velmi dobře přijímány ve formě pasty, kterou kočka olíže. Dále můžeme preventivně podporovat kočičí ledviny či chránit její močové ústrojí před kamínky. K dostání jsou také vitamíny pro kočky po kastraci. Kočkám žijícím vevnitř je třeba dopřát např. kočičí trávník nebo jeho vitaminovou náhražku.

Zobrazit

Vitaminy pro kočky na srst Počet produktů: 11

Zobrazeno 1 – 11 z 11 položek
Zobrazeno 1 – 11 z 11 položek

Follow us on Facebook