Jaké granule pro psy

Psí granule jsou k dostání v různých cenových rozmezích i v různé kvalitě. Je třeba vybírat nejen s ohledem na cenu, ale především na kvalitu. Zvláště u vývinu větších psů se nám tato investice může několikanásobně vrátit. Psí granule jsou rozděleny do několika kategorií, která nám usnadní výběr. První ukazatel je váha psa v dospělosti. Z těchto...

Psí granule jsou k dostání v různých cenových rozmezích i v různé kvalitě. Je třeba vybírat nejen s ohledem na cenu, ale především na kvalitu. Zvláště u vývinu větších psů se nám tato investice může několikanásobně vrátit. Psí granule jsou rozděleny do několika kategorií, která nám usnadní výběr. První ukazatel je váha psa v dospělosti. Z těchto můžeme dále vybírat podle věku psa od štěňátka přes dospělého psa až po psího seniora. Výběr můžeme přizpůsobit i zátěži na psa. Existují i granule speciální, tzv. veterinární diety, které podáváme jako prevenci nebo doplněk léčby nebo zdravotního problému. Např. granule na podporu správné funkce ledvin, trávení nebo pouze na zlepšení a udržení kvality srsti. Granule mohou být hypoalergenní a pomáhat tak při potravní alergii psa. Výběr granulí je obrovský, stejně jako výrobců a možností příchutí granulí.

Jaké krmivo pro psy vybrat?

Pro krmení psů máme na výběr několik variant. Tou nejrozšířenější je stále ještě krmení psa suchou stravougranulemi. Kvalitní granule zajišťují psovi kompletní výživu. Správným výběrem mu zajistíme v krmné dávce dostatek živin, vitaminů a všech látek, které potřebuje. Výběr granulí je obrovský a při troše snahy vybereme jistě dokonalé granule právě pro našeho psího kamaráda.

Další možností krmení jsou konzervy, které můžeme používat i u starších nebo nemocných psů jako tekutou stravu, krmit s nimi běžnou krmnou dávku nebo dávky či jimi ochucovat granule.

Velmi rozšířené je v současné době krmení masem, a to jak syrovým, tak vařeným. Tato strava není na rozdíl od granulí vyvážená, takže je třeba ji doplňovat o potřebné vitaminy ve formě doplňků potravy, zeleniny nebo ovoce. V případě potřeby je možnost doplňovat maso o přílohy – těstoviny, rýže atd.

Zobrazit

Jaké granule pro psy Počet produktů: 2

Zobrazeno 1 – 2 z 2 položek
Zobrazeno 1 – 2 z 2 položek

Follow us on Facebook