Hypoalergenní granule Barking Heads pro štěňata a citlivé psy

Hypoalergenní granule jsou řešením pro ty psy, kteří trpí potravinovými alergiemi projevujícími se všemi možnými způsoby. Zdrojem bílkovin je nejčastěji hovězí nebo rybí maso. Na výrobu hypoalergenních krmiv se obecně využívají suroviny vyšší kvality. Hypoalergenní krmiva nesmí obsahovat lepek, sóju, pšenici nebo vepřové maso. Při přípravě krmiv...

Hypoalergenní granule jsou řešením pro ty psy, kteří trpí potravinovými alergiemi projevujícími se všemi možnými způsoby. Zdrojem bílkovin je nejčastěji hovězí nebo rybí maso. Na výrobu hypoalergenních krmiv se obecně využívají suroviny vyšší kvality. Hypoalergenní krmiva nesmí obsahovat lepek, sóju, pšenici nebo vepřové maso. Při přípravě krmiva Barking Heads se nepoužívají žádné vedlejší produkty ani živočišného, ani rostlinného původu. K přípravě se nepoužívají ani suroviny s nízkými nutričními hodnotami. Dále byste v krmivu jen těžko hledali dochucovadla, barviva, sůl či jiné konzervační látky. Všechny suroviny potřebné k zpracování do tohoto jedinečného krmiva jsou pořízeny na území Velké Británie.  Jedná se o opravdu kvalitní produkty.

Bezlepkové granule Barking Heads

Psi se po tisíciletí vyvíjeli jako masožravci. Z tohoto důvodu se snažíme poskytnout psům stravu s vyváženým zdrojem bílkovin. V současné době se prokazuje, že i psi začínají být alergičtí na lepek. Při výběru jakéhokoli krmiva je dobré se soustředit na to, co obsahuje. Naše krmivo je zásadně bezlepkové a produkováno jen z ověřených surovin. Krmivo Barking Heads obsahuje antioxidanty, absolutní množství nenasycených mastných omega kyselin a  nutričně významného skopového tuku. Krmivo se také vyznačuje nízkým obsahem bramborových, ovesných a rýžových škrobů. Krmivo neobsahuje pšenici ani kukuřici, zato oplývá velkým množstvím zeleniny.

Zobrazit

Hypoalergenní granule Barking Heads pro štěňata a citlivé psy V této kategorii není žádné zboží.

Follow us on Facebook