Krmivo a vitamíny pro králíky

Nejčastěji používaným krmivem pro králíky je granulované krmivo. V granulích jsou obsaženy různé látky potřebné pro králíky. Nicméně existují také vitamíny pro králíky. Některé vitamíny (např. značky Acidomid) zvyšují imunitu králíka a také zvyšují odolnost proti kokcidióze. Vitamíny značky Amivit podporují zdravotní stav a imunitní systém. Tent...

Nejčastěji používaným krmivem pro králíky je granulované krmivo. V granulích jsou obsaženy různé látky potřebné pro králíky. Nicméně existují také vitamíny pro králíky. Některé vitamíny (např. značky Acidomid) zvyšují imunitu králíka a také zvyšují odolnost proti kokcidióze. Vitamíny značky Amivit podporují zdravotní stav a imunitní systém. Tento přípravek obsahuje navíc L – karnitin, který zvyšuje využitelnost vitamínů.

Vitamíny Mirkos pak navíc doplňují důležité minerály. Vitamíny Optimin obsahují celý komplex látek, který podporuje imunitní systém a zlepšuje celkově zdravotní stav. Vitamín Roboran je spíše vhodný pro chovné králíky, u kterých je požadováno červené zbarvení - tím zlepšuje srst a kůži. Jestliže má králík časté problémy se zažíváním, je vhodné zakoupit vitamíny značky RodiCare nebo Protexin, které obsahují vysoký podíl vlákniny k lepšímu trávení. C – composium je pak koncentrát vitamínu C, který je vhodný např. v době reprodukce.

Vitamíny pro drůbež

Mezi drůbež řadíme: nosnice, kuřata, brojlery, kachny, husy, krůty a holuby a pro všechny tyto typy se používají vitamíny. Vitamíny pro drůbež se používají pro podporu metabolismu a také pohybového aparátu. Velice významnou roli hrají vitamíny především u nosnic. Podporují zvýšenou produkci vajec a zkvalitnění skořápky. Pro nosnice jsou vhodné vitamíny značky Nutri Mix pro nosnice. Dalšími vhodnými vitamíny jsou značky Acidomid (zvýšení imunity) a Mikros (přidané minerály).

Jestliže vlastníte holuby, vhodnými vitamíny pro ně jsou značky Columba (minerály), ESOGRIT pro poštovní holuby (zvýšení energie), Bronchoxan jako prevence proti onemocnění dýchacích cest, Karnivit (zlepšení celkového zdravotního stavu) či např. Colvit (navíc L – carnitin).

Zobrazit

Krmivo a vitamíny pro králíky Počet produktů: 49

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 49 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 49 položek

Follow us on Facebook