Nejlepší krmivo pro psy

Většina chovatelů psů krmí svého psa sušenou stravou. Kompletním krmivem – granulemi. K tomuto způsobu krmení nemusí majitel psa už nic přidávat zvláště, pokud krmí krmivem kvalitním s vyváženým obsahem živin, vitaminů a minerálů. Psovi kvalitním granulovaným krmivem určeným pro jeho věkovou a váhovou popř. pracovní skupinu, dodáváme vše, co ke ...

Většina chovatelů psů krmí svého psa sušenou stravou. Kompletním krmivem – granulemi. K tomuto způsobu krmení nemusí majitel psa už nic přidávat zvláště, pokud krmí krmivem kvalitním s vyváženým obsahem živin, vitaminů a minerálů. Psovi kvalitním granulovaným krmivem určeným pro jeho věkovou a váhovou popř. pracovní skupinu, dodáváme vše, co ke kvalitnímu životu potřebuje. Obdobou granulí může být krmení konzervou nebo masovými salámy speciálně určenými pro psy.

Část chovatelů psů přechází na syrovou, popř. vařenou stravu. Prodejci nyní nabízí krmné balíčky masa pro psy, které projde na jatkách veterinární kontrolou. Často jsou krmná masa doplňována už u prodejců i obsahem zeleniny nebo dalších příloh. Krmení syrovou nebo vařenou stravou vyžaduje od majitele lepší kontrolu krmené dávky a především jejího vyvážení a přídavek vitaminů a minerálů.

Nejlepší granule pro psy podle zákazníků

Granulí pro psy je k dostání velké množství. Vybrat z nich opravdu kvalitní a vyvážené krmivo je pro laika docela věda. Doporučuje se podávat psům kvalitní krmivo a to především v období růstu a vývoje psa. Především u větších plemen je na správné krmení v době růstu třeba dbát vzhledem ke správnému vývoji pohybového aparátu. Existují různé studie a hodnocení, které nám při výběru granulí mohou pomoci. Obecně se doporučuje dbát na větší obsah masa v krmivu, dobrou stravitelnost, obsah bílkovin a dalších pro psa potřebných látek a vitaminů. Vysoká cena není vždy zárukou kvality. Doporučuje se především řídit potřebami konkrétního psa. Co sedí jiným, nemusí být to nejvhodnější krmivo pro našeho psího kamaráda. Je třeba sledovat psí srst, stravitelnost a chuť, s jakou pes granule jí.

Zobrazit

Nejlepší krmivo pro psy Počet produktů: 23

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 23 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 23 položek

Follow us on Facebook