Antiparazitika pro kočky

Stejně jako psy i kočky trápí vnější parazité. Hlavně pokud se pohybují venku a dostávají se do styku s ostatními volně žijícími živočichy. V těchto případech kočky napadají nejčastěji blechy nebo klíšťata. U koček je nejčastějším antiparazitním přípravkem obojek. Obojek by měl mít pojistku a v případě uvíznutí kočky by se měl snadno roztrhnout,...

Stejně jako psy i kočky trápí vnější parazité. Hlavně pokud se pohybují venku a dostávají se do styku s ostatními volně žijícími živočichy. V těchto případech kočky napadají nejčastěji blechy nebo klíšťata. U koček je nejčastějším antiparazitním přípravkem obojek. Obojek by měl mít pojistku a v případě uvíznutí kočky by se měl snadno roztrhnout, aby se zabránilo úrazu kočky. Velmi oblíbené jsou také pipety, které na kočku můžeme nakapat. Méně oblíbené, hlavně kočkami, jsou pro svoji aplikaci spreje a šampony. U kočky je důležité dbát na správné použití antiparazitního přípravku. Především jej nezaměnit s psími antiparazitiky. Ty mohou kočku otrávit. Účinná látka v antiparazitních přípravcích pro psy je pro kočku jedovatá!

Přírodní antiparazitika pro koťata

Antiparazitika pro kočky jsou na trhu k dostání i na přírodní bázi. Stále více chovatelů se k této směsi bylin a éterických olejů přiklání raději. Nespornou výhodu mají tato přírodní antiparazitika zejména při použití na koťata a mladé kočky popř. citlivé jedince s možností alergických reakcí na přípravky. Přírodní antiparazitika tuto reakci téměř vylučují a kočku ochrání stejně jako běžné přípravky.

Zobrazit

Antiparazitika pro kočky Počet produktů: 17

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 17 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 17 položek

Follow us on Facebook