Škrabadlo pro kočky

Škrabadla pro kočku zajišťují kočce dostatečnou zábavu a hlavně zajistí její potřebu obrušování drápků. Kočka žijící v bytě nemá moc možností si drápky zkracovat škrabáním o stromy jako kočky žijící venku. Škrabadlo je tedy nutností, pokud nechceme, aby si kočka brousila drápky o sedačku či jiný nábytek. Škrabadla mohou být na zavěšení na stěnu,...

Škrabadla pro kočku zajišťují kočce dostatečnou zábavu a hlavně zajistí její potřebu obrušování drápků. Kočka žijící v bytě nemá moc možností si drápky zkracovat škrabáním o stromy jako kočky žijící venku. Škrabadlo je tedy nutností, pokud nechceme, aby si kočka brousila drápky o sedačku či jiný nábytek. Škrabadla mohou být na zavěšení na stěnu, do rohu pokoje. Mohou být i součástí odpočívadla, prolézaček nebo kočičího domečku.

Škrabadla a odpočívadla pro kočky

Kočka žijící v bytě nebo v domě bez přístupu ven se může doma občas nudit. Zpestřit život jí můžeme různými škrabadly a odpočívadly. Tato odpočívadla mohou sloužit jako prolézačky a jsou neocenitelná i pro skvělý rozhled po bytě. K dostání je také odpočívadlo a škrabadlo v jednom. Na škrabadle si kočka obrušuje drápky a neničí tak vybavení bytu. Odpočívadla jsou skvělým místem relaxace a odpočinku. Odpočívadla mohou být plyšová, různě vysoká a členitá. Jako škrabadla jsou většinou uzpůsobeny sloupy pojící odpočívadlo či jeho strany.

Kočičí škrabadlo

Kočičí škrabadla zajišťují nejen kočičí zábavu, ale především pomáhají kočce žijící v bytě či domě možnost péče o drápky. Kočky bez přístupu ven nemají možnost si drápky jinak obrušovat a zkracovat, proto je škrabadlo dobrým řešením. Nemusíme se bát, že kočka bude ke škrabání využívat nábytek. Škrabadla mohou být součástí kočičích prolézaček, odpočívadel nebo je lze zavěsit na stěnu či upevnit do rohu pokoje.

Zobrazit

Škrabadlo pro kočky Počet produktů: 13

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 13 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 13 položek

Follow us on Facebook