Filtry na vodu do terária

Filtr na vodu (pokud tam vodu máte – např. u želv) je v teráriu jedním z nejdůležitějších prvků. Slouží především k vyčištění vody. Varianty filtrů na vodu jsou celkem tři. První z filtrů dokáže pročistit až 150 l/h. Hodí se především na menší vodní plochu v teráriu. Filtr lze umístit jak vertikálně, tak horizontálně dovnitř terária. Dále je tu ...

Filtr na vodu (pokud tam vodu máte – např. u želv) je v teráriu jedním z nejdůležitějších prvků. Slouží především k vyčištění vody. Varianty filtrů na vodu jsou celkem tři. První z filtrů dokáže pročistit až 150 l/h. Hodí se především na menší vodní plochu v teráriu. Filtr lze umístit jak vertikálně, tak horizontálně dovnitř terária. Dále je tu vodní filtr, který má velkou filtrační kapacitu (až 250 l/h). Tento filtr má dokonce tři filtrační náplně, které zajišťují vysokou kvalitu vody. Tento filtr je také vnitřní. Nejvýkonnějším filtrem je filtr třetí, který profiltruje až 350 l/h. Takový filtr například umožňuje navíc regulaci směru proudu.

Fontánové čerpadlo a mlhovače pro terárium

Jestliže uvažujete o koupi terarijního vodopádu, neměli byste zapomenout na fontánové čerpadlo. Je to z toho důvodu, aby voda mohla neustále proudit, a aby docházelo k jejímu okysličování. Takové čerpadlo je vždy nutné umístit do čisté vody a na dno. Většina terarijních zvířat potřebuje určitou vlhkost. K tomu slouží tzv. mlhovače. Tyto mlhovače jsou v převážné většině ultrazvukové. Mlhovače mohou zvýšit vlhkost až o 100 %. Výhodou tohoto mlhovače je simulace např. ranní rosy či nízkých mraků zejména v tropických teráriích. Mlhovač lze umístit kamkoliv do terária.

Zobrazit

Filtry na vodu do terária Počet produktů: 2

Zobrazeno 1 – 2 z 2 položek
Zobrazeno 1 – 2 z 2 položek

Follow us on Facebook