Nejlepší holistické granule pro psy AATU bez obilovin

Holistické krmivo je kompletní, plnohodnotné a vyvážené krmivo pro dospělé psy, které je složeno z těch nejlepších surovin zpracovaných podle nejnovějších technologií. Toto krmivo je vhodné pro všechna plemena psů. Obsahuje všechny potřebné vitamíny důležité pro vyvážený růst psů. Tyto granule založené na holistickém principu jsou vyvíjeny s pom...

Holistické krmivo je kompletní, plnohodnotné a vyvážené krmivo pro dospělé psy, které je složeno z těch nejlepších surovin zpracovaných podle nejnovějších technologií. Toto krmivo je vhodné pro všechna plemena psů. Obsahuje všechny potřebné vitamíny důležité pro vyvážený růst psů. Tyto granule založené na holistickém principu jsou vyvíjeny s pomocí známých veterinářů.

Bezobilné krmivo AATU

Granule neobsahují žádné obiloviny, dochucovadla, konzervační látky a syntetická barviva. Místo nich se při zpracování využily batáty, které obsahují přírodní vitamíny a minerální látky. Granule také obsahují zdroje živočišných bílkovin ze zvěřiny (jehněčí a srnčí maso) a bizona. To vše je doplněno ovocem, zeleninou a bylinkami.

Výživa pro zlepšení imunity psa

Kombinace jednotlivých složek granulí je koncipovaná tak, aby granule podporovaly přirozený imunitní systém. Zároveň obsahují probiotika, která udržují vyváženou střevní mikroflóru. Tato holistická potrava je dále obohacena o cheláty, což jsou komplexy sloučenin obohacené minerálními látkami. Cheláty se váží na aminokyseliny, proto jsou pro tělo psa lépe stravitelné.

Zobrazit

Nejlepší holistické granule pro psy AATU bez obilovin Počet produktů: 14

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 14 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 14 položek

Follow us on Facebook