Osvětlení – stmívače

K osvětlení do terárií je vhodné zakoupit stmívač. Tento stmívač umožňuje přechod mezi světlem a tmou velice plynule. Výhodou stmívače je možnost regulovat světlo. Toto světlo se může upravit na 3 periody. Mezi vlastnosti, které stmívač má, patří: vestavěný časovač, spínač na zapínání a vypínání, voděodolné koncové krytky. Poslední výhodou je to...

K osvětlení do terárií je vhodné zakoupit stmívač. Tento stmívač umožňuje přechod mezi světlem a tmou velice plynule. Výhodou stmívače je možnost regulovat světlo. Toto světlo se může upravit na 3 periody. Mezi vlastnosti, které stmívač má, patří: vestavěný časovač, spínač na zapínání a vypínání, voděodolné koncové krytky. Poslední výhodou je to, že se spínač nechvěje.

Lampy a stínítka do terária

Jestliže již máte v teráriu žárovku, je dobré mít také stínítko či lampu. Lampy a stínítka totiž zabraňují tomu, aby se zvířata popálila. Lampy, které jsou nevíce používané, obsahují žáruvzdornou porcelánovou objímku. Díky lampám lze velice dobře pozorovat zvířata zejména ve tmě. Navíc lampy snižují stres u zvířat. Dále existují také lampy, které mají vnitřní hliníkový reflektor a zvyšují tím UVA A UVB záření i o 100%. K lampě je dobré pořídit si také držák (především u želv). Stínítka jsou především vyrobena z keramiky. Dále také mají kuželovitý tvar. Tato stínítka se vyrábějí v různých velikostech.

Zobrazit

Osvětlení – stmívače Počet produktů: 3

Zobrazeno 1 – 3 z 3 položek
Zobrazeno 1 – 3 z 3 položek

Follow us on Facebook