3D pozadí do terária

Pokud máte zvířátko, které je permanentně zavřené v teráriu, je vhodné mu zakoupit 3D pozadí. Takové pozadí je pro živočichy velice vhodné, protože navozuje ve zvířeti příjemný pocit. Vhodnými 3D pozadími jsou například různé imitace kořenů či rostlin. Takovým pozadím je například Aqua Excellent Amazonia. Dále je vhodné kupovat imitace kamenů rů...

Pokud máte zvířátko, které je permanentně zavřené v teráriu, je vhodné mu zakoupit 3D pozadí. Takové pozadí je pro živočichy velice vhodné, protože navozuje ve zvířeti příjemný pocit. Vhodnými 3D pozadími jsou například různé imitace kořenů či rostlin. Takovým pozadím je například Aqua Excellent Amazonia. Dále je vhodné kupovat imitace kamenů různých druhů. Svému zvířátku můžete také umožnit výběh, dobře k tomu poslouží postroje pro morčata a činčily.

Vodopád do terárií

Vodopád do terárií je vhodný doplněk, který ocení každé zvíře. Nejvhodnějším vodopádem je takový vodopád, který má přírodní vzhled. Takovým vodopádem je například Exo Terra Waterfall. Výhodou tohoto vodopádu je právě jeho vzhled a také velikost – lze ho umístit téměř do jakéhokoliv terária. 

Zobrazit

3D pozadí do terária Počet produktů: 2

Zobrazeno 1 – 2 z 2 položek
Zobrazeno 1 – 2 z 2 položek

Follow us on Facebook