Kloubní výživa pro koně Alavis

Kloubní výživa pro koně je vhodná například od značek Alavis a Nutri Horse. Značka Alavis je velice kvalitní a hojně využívaná výživa na trhu. Výhodou přípravků značky Alavis je jejich složení na bylinné bázi. Alavis triple band se používá po zraněních a operacích, kdy je potřeba zregenerovat danou končetinu. Nicméně je vhodné tento přípravek po...

Kloubní výživa pro koně je vhodná například od značek Alavis a Nutri Horse. Značka Alavis je velice kvalitní a hojně využívaná výživa na trhu. Výhodou přípravků značky Alavis je jejich složení na bylinné bázi. Alavis triple band se používá po zraněních a operacích, kdy je potřeba zregenerovat danou končetinu. Nicméně je vhodné tento přípravek podávat i jako prevenci u hříbat, zejména při velké fyzické zátěži. Další přípravky značky Alavis například působí jako prevence proti zánětu a také bolesti. Dále se kloubní výživa Alavis používá při muskuloskeletárních onemocněních a odstraňuje bolestivost při artritidě.

Nutri Horse na podporu pohybového aparátu

Nutri Horse je především doplňkové krmivo se želatinou pro podporu pohybového aparátu. Podporuje především namáhané šlachy, klouby a chrupavky. Další z druhů doplňků značky Nutri Horse zajišťuje navíc také zdravý růst srsti a kůže koně. Doplňkové vitamíny mají přidaná zchutňovadla a přírodní antioxidanty. Další druhy značky Nutri Horse mají pozitivní vliv na růst a vývoj rohoviny kopyta. Pro podporu pohybového aparátu lze použít i Gelapony.

Zobrazit

Kloubní výživa pro koně Alavis Počet produktů: 3

Zobrazeno 1 – 3 z 3 položek
Zobrazeno 1 – 3 z 3 položek

Follow us on Facebook