Výstavní klece pro psy

Výstavní klece se pro psy používají převážně na výstavách a dalších psích akcích. Výstavní klece jsou s dvířky na kratší a většinou i delší straně. Mají pevné dno a občas jsou na něm ještě namontovány kolečka pro lepší manipulaci s klecí. Převážně u velkých klecí a velkých psů to majitelé velmi ocení. Do klecí můžeme dát i misky nebo pelíšky či ...

Výstavní klece se pro psy používají převážně na výstavách a dalších psích akcích. Výstavní klece jsou s dvířky na kratší a většinou i delší straně. Mají pevné dno a občas jsou na něm ještě namontovány kolečka pro lepší manipulaci s klecí. Převážně u velkých klecí a velkých psů to majitelé velmi ocení. Do klecí můžeme dát i misky nebo pelíšky či psí polštáře pro zvýšení komfortu. Na klec je třeba psa navyknout. Pak v ní dokáže odpočívat a brát ji jako svůj pelíšek nejen doma, ale i na výstavách nebo závodech.

Potah na klec pro psa

Potah na klec pro psa nám pomáhá v kleci psa částečně izolovat od rušivých vlivů okolí. Využijeme toho především na psích závodech, kdy chceme, aby pes v kleci odpočíval a soustředil se na výkon. Také na výstavách můžeme psa zakrýt. Potah má většinou otvory na zip nebo knoflíky ve stejném místě jako jsou dveře klece, takže stačí rozepnout část potahu, nemusíme ho sundávat celý. Obaly chrání psa i před vlivy počasí – sluncem i deštěm. Většina obalů je i nepromokavých. 

Zobrazit

Výstavní klece pro psy Počet produktů: 3

Zobrazeno 1 – 3 z 3 položek
Zobrazeno 1 – 3 z 3 položek

Follow us on Facebook