Antiparazitika pro kočky

Kočku stejně jako psa mohou potrápit vnitřní i vnější parazité. Zvláště pokud tráví čas venku. Vnitřní parazity likvidujeme tabletkami od veterinárního lékaře. Vnější parazity – jako blechy a klíšťata likvidujeme sami pomocí speciálních pipet, sprejů nebo antiparazitních obojků. Velmi oblíbené jsou v současné době pipety. Jejich aplikace je velm...

Kočku stejně jako psa mohou potrápit vnitřní i vnější parazité. Zvláště pokud tráví čas venku. Vnitřní parazity likvidujeme tabletkami od veterinárního lékaře. Vnější parazity – jako blechy a klíšťata likvidujeme sami pomocí speciálních pipet, sprejů nebo antiparazitních obojků. Velmi oblíbené jsou v současné době pipety. Jejich aplikace je velmi snadná a účinná. Pipetu kočce nakapeme na místě za krkem do kůže a dál se nemusíme o nic starat. Aplikace antiparazitik sprejem je také snadná, ale ne všemi kočkami je snášen syčivý zvuk spreje.

Antiparazitní obojek klíšťata, blechy

Antiparazitní obojek je oblíben pro svoji dlouhou dobu ochrany proti blechám a klíšťatům. Je určen především pro kočky, které chodí ven. V současné době už jsou obojky uzpůsobeny i pro kočky v bytě nebo domě, takže se nemusíme bát alergických reakcí, které obojky dříve majitelům občas způsobovaly. U venkovních koček občas bohužel dochází ke ztrátě obojku. Především pokud se kočka někde zahákne o větev nebo podobně. Obojky pro kočky mají totiž pojistku, která ho v případě přílišného tahu rozepne. Nemělo by ale tak dojít k poranění kočky v případě zachycení za obojek.

Zobrazit

Antiparazitika pro kočky Počet produktů: 10

Zobrazeno 1 – 10 z 10 položek
Zobrazeno 1 – 10 z 10 položek

Follow us on Facebook