Kožený náhubek pro psa

Psí náhubky jsou určeny pro psy agresivní na své okolí, pro psy nezvladatelné nebo pro přepravu ve veřejných dopravních prostředcích. Některá města ukládají vyhláškou venčení psů s náhubkem, takže i pro tyto případy musíme psa na náhubek zvyknout. Psích náhubků je více druhů. Jeden z nich je náhubek kožený. Kožený náhubek je buď celý z kožených ...

Psí náhubky jsou určeny pro psy agresivní na své okolí, pro psy nezvladatelné nebo pro přepravu ve veřejných dopravních prostředcích. Některá města ukládají vyhláškou venčení psů s náhubkem, takže i pro tyto případy musíme psa na náhubek zvyknout. Psích náhubků je více druhů. Jeden z nich je náhubek kožený. Kožený náhubek je buď celý z kožených řemínků, nebo z kožených řemínků a plastové části náhubku, která chrání čumák psa. Oba druhy náhubků mají různé velikosti podle délky a šířky čumáku psa. Vždy je důležité, aby pes mohl v náhubku dobře otevřít tlamu, dýchat a ochlazovat se. Celokožený náhubek se dá lehce složit a je dobře skladný. Kožený náhubek s plastovou částí je skladný méně, ale je velmi pevný.

Nylonový psí náhubek

Nylonový psí náhubek se často používá při ošetření u veterináře nebo na přepravu psa v hromadném dopravním prostředku, kde je náhubek nutný. Nylonový náhubek pro psa není příliš vhodný na běžné a delší nošení. Pes v něm nemůže otevřít tlamu a ochlazovat se. Proto je vhodný jen na kratší zajištění tlamy psa proti kousání, štěkání nebo žvýkání. V místech, kde přiléhá náhubek na čumák psa, je vyztužený pro pohodlnější nošení. Pásky přes hlavu jsou doplněny sponou, kterou můžeme v případě potřeby upravovat rozměr náhubku přes hlavu. Velikost náhubku se vybírá především podle průměru tlamy psa. Pro úpravu srsti psa určitě využijete elektrický strojek na stříhání psů.

Zobrazit

Kožený náhubek pro psa V této kategorii není žádné zboží.

Follow us on Facebook