Kompletní vyvážené krmivo Ontario s nízkým obsahem obilovin

Jestliže chcete svého psa udržet v dobré kondici, musíme jej krmit kvalitním jídlem. Důležité je podívat se na složení potravy – každý pes je jedinečný a potřebuje něco trochu jiného. Některé složky jsou vhodné pro malá plemena, některé zase pouze pro štěňata a jiné pro psy po kastraci. Obecně však platí, že by se měl regulovat příjem obilovin, ...

Jestliže chcete svého psa udržet v dobré kondici, musíme jej krmit kvalitním jídlem. Důležité je podívat se na složení potravy – každý pes je jedinečný a potřebuje něco trochu jiného. Některé složky jsou vhodné pro malá plemena, některé zase pouze pro štěňata a jiné pro psy po kastraci. Obecně však platí, že by se měl regulovat příjem obilovin, neboť ty mohou psům poškodit játra a ledviny.

Krmivo značky Ontario

Jedná se o stravu, která je vhodná pro dospělé jedince ve věku 2 – 6 let velkých až obřích plemen (dalmatin, vlčák, doga…). Krmivo obsahuje 60% kuřecího nebo 50% jehněčího masa a přidanou zeleninu. Za pomoci veterinářů byl v krmivu snížen podíl obilovin, jehož nadbytek působí psům často potíže a může vést až k nevratnému poškození některých orgánů. U několika jedinců taky může v důsledku nadbytku obilovin docházet ke vzniku alergií. Tato potrava je snadno stravitelná a nezatěžuje organismus zvířete.

Obsah krmiva značky Ontario

Kromě již zmíněného masa (kuřecího nebo jehněčího) a zeleniny obsahuje strava prebiotika a extrakt z juky - mannanoligosacharidy a fruktooligosacharidy, jež zajišťují stabilitu střevní mikroflóry a podporují metabolismus. Jedním ze zástupců zeleniny v krmivu jsou rajčata, která obsahují selen – ten je jedním z biogenních prvků: chrání buňky proti stárnutí a posiluje imunitu.

Biogenní látky

Z dalších obsažených látek jsou významné minerální látky, glukosamin hydrochlorid, chondroitin sulfát, DL-methionin a L-lysin, dále pak mannanoligosacharidy, fruktooligosacharidy, komplexní vitaminy řady B, kyselina listová, vitamin D3 a vitamin E.

Na obalu můžete najít tabulku s frekvencí krmení psa v závislosti na hmotnosti a stáří. Balení je k dostání ve dvou hmotnostních variantách:2,5 a13kg.

Zobrazit

Kompletní vyvážené krmivo Ontario s nízkým obsahem obilovin Počet produktů: 16

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 16 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 16 položek

Follow us on Facebook