Klece pro křečky s výbavou

Ve většině případů chováme křečky v kleci. Klece jsou velmi lehce omyvatelné. Mají odnímatelné plastové dno, které tak jde velmi jednoduše vyčistit. Křečci jsou velmi aktivní zvířátka. V jeho příbytku ho můžeme zabavit různými hračkami a prolézačkami. V současné době se dají koupit klece pro křečky už s výbavou. Výbavou jsou myšleny např. padnou...

Ve většině případů chováme křečky v kleci. Klece jsou velmi lehce omyvatelné. Mají odnímatelné plastové dno, které tak jde velmi jednoduše vyčistit. Křečci jsou velmi aktivní zvířátka. V jeho příbytku ho můžeme zabavit různými hračkami a prolézačkami. V současné době se dají koupit klece pro křečky už s výbavou. Výbavou jsou myšleny např. padnoucí misky nebo napáječky uchycené ke kleci, ale především jsou klece vybaveny zábavou pro křečky. Křečci se velmi rádi schovávají a dělají si domečky. Velmi tedy ocení možnost úkrytu v dostatečně velkém domečku. Také vytvořená patra a žebříky či tunely na prolézání jsou pro křečky velkou zábavou. Nejoblíbenější zábavou je ale pro většinu křečků kolečko, ve kterém může běhat a které může být také součástí výbavy klece. Z některých klecí mohou být vyvedeny tunely a prolézačky i do prostoru mimo klec. Často jsou průhledné, takže můžeme dokonale sledovat život našeho křečka.

Patrová klec pro hlodavce

Hlodavci potřebují svůj životní prostor. Často využíváme k jejich obydlí klece, které se velmi dobře udržují a čistí. Pokud z jakéhokoli důvodu nechceme klec větších rozměrů, můžeme využít prostoru patra, které nabízí patrová klec pro hlodavce. Klec tedy není větší, ale pouze vyšší. Klec nemusí být pouze praktická svou menší plochou, kterou zabírá, ale je funkční i pro hlodavce. Patra klece využijí i aktivní hlodavci k prolézání, lezení po žebříčcích a k aktivnímu životu. Do pater klece lze umístit domeček, misky na dobroty nebo zábavu pro hlodavce, interaktivní hračky nebo prolézačky. Patrová klec pro hlodavce může mít i více pater různě propojených. Hlodavci se velmi rychle naučí v patrech pohybovat a užívat si aktivní zábavu. Patrové klece pro hlodavce mohou být holé klece, kdy si je dovybavíme sami podle svých potřeb, nebo už mohou být vybaveny hračkami a průlezkami. Klece mají většinou plastové dno, které jde velmi snadno od klece odpojit a vyčistit.

Zobrazit

Klece pro křečky s výbavou Počet produktů: 16

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 16 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 16 položek

Follow us on Facebook