Antiparazitika pro psy

Antiparazitika chrání psy před vnějšími parazity, hlavně před blechami a klíšťaty. Antiparazitika můžeme na psy aplikovat různými způsoby. Nejčastějším jsou pipety nebo obojky. Obojky mají výhodu v delší době ochrany zvířete, ale většina není příliš vhodná pro psy žijící v bytě nebo domě a v těsném kontaktu s dětmi. Pipety jsou velmi oblíbené pr...

Antiparazitika chrání psy před vnějšími parazity, hlavně před blechami a klíšťaty. Antiparazitika můžeme na psy aplikovat různými způsoby. Nejčastějším jsou pipety nebo obojky. Obojky mají výhodu v delší době ochrany zvířete, ale většina není příliš vhodná pro psy žijící v bytě nebo domě a v těsném kontaktu s dětmi. Pipety jsou velmi oblíbené pro svoji jednorázovou a rychlou aplikaci. Mají kratší účinnost a musí se za sezonu klíšťat a parazitů aplikovat vícekrát. Další možností jsou spreje nebo repelenty či šampony, kde je nevýhodou spíše delší doba aplikace. K dostání jsou nyní antiparazitika i v tabletkách. Všechny přípravky se aplikují na psy s ohledem na jejich váhu. Psí antiparazitika se nesmí používat pro kočky, protože jsou pro ně jedovaté.

Antiparazitika pro štěňata

I štěňata musíme chránit před vnějšími parazity. Především před blechami a klíšťaty. S ohledem na organismus štěněte nemůžeme použít klasické přípravky jako u dospělého psa, ale k ochraně používáme přípravky určené pro štěňata a mladé psy. Při výběru antiparazitika dáváme pozor i na váhu psa. Doporučená je spíše aplikace přírodních antiparazitik. Většinou se štěňatům dávají spíše pipety než obojky.

Přírodní antiparazitika pro psy pipety

Přírodní antiparazitika jsou dnes chovateli velmi oblíbená a začínají se velmi rozšiřovat. Chrání stejně jako běžně dostupná antiparazitika psa před klíšťaty, blechami i dalšími vnějšími parazity. Rozdíl je, že jsou vyrobeny na přírodní bázi a neohrožují tím zdraví psa. K výrobě se používají bylinky a éterické oleje. Nezpůsobují alergie u citlivějších jedinců a jsou taky vhodné pro štěňata a mladé psy. Bez problémů se mohou používat pro psy žijící i v přímém kontaktu s lidmi – jsou hypoalergenní i pro ně. Přírodní antiparazitika jsou k dostání ve formě obojků, sprejů i oblíbených pipet. Pipety mají velmi jednoduchou aplikaci a spolehlivě psa ochrání.

Zobrazit

Antiparazitika pro psy Počet produktů: 51

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 51 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 51 položek

Follow us on Facebook