Krmivo a vitaminy pro kočky

Kočky většinou krmíme granulovaným krmivem. To je kompletní – to znamená vyvážené a dává kočce všechny vitaminy a minerály, které potřebuje. Výrobců granulí je velké množství, takže máme při výběru spoustu možností. Rozhodně se doporučuje investovat do kvalitních granulí. Granule pro kočky mají různé příchutě, např. lososové, drůbeží, vepřové, h...

Kočky většinou krmíme granulovaným krmivem. To je kompletní – to znamená vyvážené a dává kočce všechny vitaminy a minerály, které potřebuje. Výrobců granulí je velké množství, takže máme při výběru spoustu možností. Rozhodně se doporučuje investovat do kvalitních granulí. Granule pro kočky mají různé příchutě, např. lososové, drůbeží, vepřové, hovězí a další. Kočce můžeme přidávat nebo ji krmit i masem z konzervy, kapsičky nebo paštiky. Konzervované maso je pro kočky také velmi chutné a je k dostání v mnoha příchutích. Může se kočce dávat i jako doplněk ke granulím.

Kočkám můžeme do krmiva přidávat i vitaminy. Jak už bylo zmíněno výše – kvalitní granule obsahují vše potřebné. Přesto můžeme doplnit vitaminy komplexem vitaminů nebo můžeme doplnit vitaminy konkrétní. Např. majitelé výstavních koček doplní vitaminy na srst. Posilovat můžeme také kočkám ledviny, pohybový aparát nebo trávení. Na krmivo budeme potřebovat také kvalitní misky pro kočky.

Pasta pro kočky na trávení

Pasta pro kočky na trávení se používá na správné rozpuštění bezoárů neboli usazených chlupů v žaludku kočky. Špatné rozpouštění vede k trávicím potížím. Kočky se hodně olizují a čistí a jejich chlupy ulpívají na jazyku a dostávají se do žaludku, kde se ukládají. Správnému rozkladu mohou pomoci i granule, ale dodávání pasty zaručuje opravdu kvalitní rozpuštění. Kočkám je dodáváme preventivně. V případě problémů dáváme pasty silnější nebo podáváme intenzivněji.

Zobrazit

Krmivo a vitaminy pro kočky Počet produktů: 6

Zobrazeno 1 – 6 z 6 položek
Zobrazeno 1 – 6 z 6 položek

Follow us on Facebook