Antiparazitní obojky pro kočky

Kočku, především pokud tráví čas i venku, nejen v bytě nebo domě, musíme vhodně chránit proti blechám a klíšťatům. Antiparazitní obojky vydrží delší dobu než pipety. Obojky mají pojistku proti zaháknutí se kočky a jejímu zranění. Obojek se sám rozepne při silnějším tahu. Je to ochrana kočky, ale zároveň se často může stát, že kočka obojek někde ...

Kočku, především pokud tráví čas i venku, nejen v bytě nebo domě, musíme vhodně chránit proti blechám a klíšťatům. Antiparazitní obojky vydrží delší dobu než pipety. Obojky mají pojistku proti zaháknutí se kočky a jejímu zranění. Obojek se sám rozepne při silnějším tahu. Je to ochrana kočky, ale zároveň se často může stát, že kočka obojek někde ztratí. V současné době jsou obojky testovány a neměly by způsobovat alergie majitelům, takže se mohou používat i v bytech nebo domech.

Spot on proti klíšťatům

Spot on proti klíšťatům funguje jako ochrana kratší dobu než obojek. Po nakapání na kůži kočky se vstřebá a nějakou dobu ji chrání. Aplikace spot onu neboli pipety je velmi jednoduchá. Po aplikaci spot onu se nemusíme dále o ochranu kočky proti klíšťatům starat. Jen je čas od času prohlídnout, zvláště v době, kdy ochrana pipety končí a případně nakapat novou. Pozor si musíme dávat pouze na záměnu pipet pro kočky s pipetami pro psy. Pro kočky jsou totiž psí pipety jedovaté a mohou kočce vážně poškodit zdraví.

Zobrazit

Antiparazitní obojky pro kočky Počet produktů: 9

Zobrazeno 1 – 9 z 9 položek
Zobrazeno 1 – 9 z 9 položek

Follow us on Facebook