Plastová přepravka pro psa

Plastovou přepravku pro psa můžeme použít na převoz nebo přenos psa k veterinárnímu lékaři nebo kamkoli jinam. Přepravka má otvory, které slouží jako průduchy. Je rozdělena na dvě lehce odpojitelné části. Zvíře tak můžeme z přepravky jednoduše vytáhnout. V přední části jsou kovová dvířka, která se dají otevřít i úplně oddělat. Přepravka má různé...

Plastovou přepravku pro psa můžeme použít na převoz nebo přenos psa k veterinárnímu lékaři nebo kamkoli jinam. Přepravka má otvory, které slouží jako průduchy. Je rozdělena na dvě lehce odpojitelné části. Zvíře tak můžeme z přepravky jednoduše vytáhnout. V přední části jsou kovová dvířka, která se dají otevřít i úplně oddělat. Přepravka má různé barvy i rozměry. Přepravky pro psy mohou být i s přípojnými kolečky na spodní části, což ocení zvláště majitelé velkých psů. Na horním dílu má přepravka úchyty pro přenášení nebo madlo na tah přepravky. V přepravce může být miska. Můžeme ji také rozdělit na dvě části a oddělit tak např. více malých psů od sebe.

Přepravky pro psy do auta

Přepravky pro psy do auta slouží k zajištění psa při přepravě v autě. Můžeme ji mít uloženou v kufru automobilu nebo na jeho zadní sedačce, kde je nutné ji upevnit nejlépe bezpečnostními pásy. Přepravka musí být dostatečně velká, aby se v ní pes mohl pohodlně otočit a postavit. Volíme tedy rozměr podle velikosti psa v dospělosti, i když přepravku do auta kupujeme dřív. Přepravky do auta jsou většinou plastové. Přepravka může být rozdělena i pro dva psy a otvírání mít zvlášť pro každého na delší straně přepravky. Jako přepravka může ale sloužit i klec pro psa. Stejně jako přepravka plastová může být pro více psů. Pro lepší uložení do automobilu mohou být přepravky zkosené v úhlu kufru auta. 

Zobrazit

Plastová přepravka pro psa Počet produktů: 5

Zobrazeno 1 – 5 z 5 položek
Zobrazeno 1 – 5 z 5 položek

Follow us on Facebook