Cestovní taška pro psy

Cestovní tašku můžeme využívat pro malé psy. Větší psi se kvůli svojí hmotnosti nosí v tašce obtížněji. Cestovní tašky jsou jak tašky přes rameno, tak designové kabelky pro psy, které mohou skvěle doplňovat majitelku pejska. Cestovní tašky pro psy mají většinou zapínání na zip, otvor na hlavu psa. Vevnitř jsou tašky polstrované a zajišťují pro p...

Cestovní tašku můžeme využívat pro malé psy. Větší psi se kvůli svojí hmotnosti nosí v tašce obtížněji. Cestovní tašky jsou jak tašky přes rameno, tak designové kabelky pro psy, které mohou skvěle doplňovat majitelku pejska. Cestovní tašky pro psy mají většinou zapínání na zip, otvor na hlavu psa. Vevnitř jsou tašky polstrované a zajišťují pro pejska pohodlí. Mohou být vybaveny poutkem a karabinkou na přichycení pejska za obojek nebo postroj pro zajištění bezpečnosti při přenášení psa. Cestovní taška se využívá při delších cestách nebo procházkách, které by menší pes neušel. Svoje využití najde i při cestování dopravními prostředky se psem. Většinou pes v tašce nemusí mít náhubek, což je u miniaturních plemen výhoda. Cestovní taška pro psa se dá připoutat i na sedák v autě a tím zajistit psa při převozu.

Přepravní taška pro malá plemena

Přepravní taška pro malá plemena pomáhá při přepravě nebo přenosu malých zvířat. Můžeme je poponášet na delší procházce nebo výletě. Taška se hodí i pro přepravu ve veřejných prostředcích, kde je vyžadován většinou náhubek nebo zajištění psa v tašce. Přepravní tašky jsou vevnitř pohodlné, mají otvor na hlavu, takže zvíře může pozorovat okolí. Tašky jsou vybaveny krátkým vodítkem s karabinkou a zabezpečují tak psa proti nebezpečnému pohybu z tašky. Přepravní tašky jsou na zip nebo na cvočky, mají různé barvy a tvary. Mohou se stát i zajímavým módním doplňkem. 

Zobrazit

Cestovní taška pro psy V této kategorii není žádné zboží.

Follow us on Facebook