Kvalitní české granule

Někteří výrobci granulí přivedli na trh granule ryze české výroby z českých surovin. Pokud se rozhodneme podporovat českou výrobu, na výběr jsou velmi kvalitní krmiva. Výrobci kvalitních českých granulí se soustřeďují především na výběr kvalitních surovin, ale také na jejich vhodné zpracování. Receptury jsou velmi vyvážené a kromě použití velkéh...

Někteří výrobci granulí přivedli na trh granule ryze české výroby z českých surovin. Pokud se rozhodneme podporovat českou výrobu, na výběr jsou velmi kvalitní krmiva. Výrobci kvalitních českých granulí se soustřeďují především na výběr kvalitních surovin, ale také na jejich vhodné zpracování. Receptury jsou velmi vyvážené a kromě použití velkého procenta živočišných bílkovin nabízejí i alternativu obilovin a brambor, a to rýži. Ta se vyznačuje vysokou mírou stravitelnosti, na což je při výrobě granulí velmi dbáno. Stravitelnost je dále podpořena např. výtažky z čekanky, zdrojem živočišných proteinů mohou být kvalitní kostní moučky – drůbeží nebo jehněčí.

Granule jsou vyráběny nejen z kvalitních národních surovin, ale i v moderních výrobních halách v České republice. České granule jsou velmi dobrou a kvalitní alternativou krmiva s podporou české ekonomiky ze známých surovin.

Zobrazit

Kvalitní české granule Počet produktů: 11

Zobrazeno 1 – 11 z 11 položek
Zobrazeno 1 – 11 z 11 položek

Follow us on Facebook