Nejlepší krmiva pro hlodavce

Nejvíce potřebnou složkou potravy je krmivo s vysokým obsahem vlákniny. Nejvíce vlákniny obsahuje seno. Kvalitní seno by měli mít především velcí hlodavci jako morčata a králíci neustále k dispozici. Kvalitní krmné směsi pro hlodavce také obsahují mnoho vlákniny, a to v podobě granulovaného sena nebo sušených bylin. Nejlepší krmiva pro hlodavce ...

Nejvíce potřebnou složkou potravy je krmivo s vysokým obsahem vlákniny. Nejvíce vlákniny obsahuje seno. Kvalitní seno by měli mít především velcí hlodavci jako morčata a králíci neustále k dispozici. Kvalitní krmné směsi pro hlodavce také obsahují mnoho vlákniny, a to v podobě granulovaného sena nebo sušených bylin. Nejlepší krmiva pro hlodavce by měla obsahovat vše, co naši chovaní hlodavci potřebují. Krmiva pro hlodavce obsahují vločky, oříšky, semínka, sušené ovoce a další. Jsou doplněny i o potřebné vitaminy a minerály dle druhu zvířete a jeho potřeb.

Krmné směsi jsou rozlišeny podle druhu krmeného zvířete a tím se především musíme při výběru nejlepšího krmiva řídit. Jiným krmivem krmíme králíky, morčata, činčily a jiným myši nebo potkany. Méně kvalitní krmiva obsahují drůbeží moučku a tuk, což není ve složení krmiv pro hlodavce žádoucí.

Kvalitní krmivo pro morčata a králíky

Krmivo pro morčata a králíky musí obsahovat především vlákninu, která je pro ně velmi důležitá. Nejvíce vlákniny obsahuje obyčejné seno, které by mělo být morčatům a králíkům neustále k dispozici nejlépe po celý den. Kvalitní krmné směsi obsahují dostatek vlákniny také. Ať už ve formě granulí ze sena nebo v přídavku sušených bylin. Dále obsahují sušené ovoce, oříšky a různá semínka. Nevýhodou těchto krmiv je, že si na ně morče nebo králík zvykne a může odmítat případnou běžnou potravu. Také je potřeba hlídat, aby neobsahovala tuk a drůbeží moučku, což je časté složení méně kvalitních krmiv a zvířatům škodí. Krmná dávka morčat a králíků by měla obsahovat také dostatek zeleniny a ovoce, ale kvalitní krmiva pokryjí i tuto potřebu.

Zobrazit

Nejlepší krmiva pro hlodavce Počet produktů: 31

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 31 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 31 položek

Follow us on Facebook