Kompletní krmivo Iams pro dospělé i kastrované kočky

Krmiva značky Iams obsahují všechny nezbytné živiny pro kočky. Krmiva jsou 100% kompletní a vyvážené. Díky skvělé kombinaci úžasné chuti a výborné stravitelnosti se krmiva Iams stanou nedílnou součástí jídelníčku Vaší kočky. Kočka si granule značky Iams zamiluje a Vy budete mít jistotu, že jí dáváte kvalitní a kompletní stravu, která jí navíc ch...

Krmiva značky Iams obsahují všechny nezbytné živiny pro kočky. Krmiva jsou 100% kompletní a vyvážené. Díky skvělé kombinaci úžasné chuti a výborné stravitelnosti se krmiva Iams stanou nedílnou součástí jídelníčku Vaší kočky. Kočka si granule značky Iams zamiluje a Vy budete mít jistotu, že jí dáváte kvalitní a kompletní stravu, která jí navíc chutná.

Krmiva obsahují vysoce aktivní protein z kuřete, jehněte nebo ryby, který udržuje tělesnou kondici a svalovou hmotu kočky. Mastné kyseliny Omega3 a6 podporují zdravou kůži a srst Vašich čtyřnohých miláčků a díky vitamínu E, který je také součástí krmiv Iams, je také podpořen její imunitní systém. Kousání granulí navíc prospívá chrupu kočky. Iams vyrábí krmiva různých druhů tak, aby odpovídala potřebám koček v jejich jednotlivých etapách života.

Iams pro dospělé kočky

Dospělá kočka potřebuje kvalitní stravu, aby se udržela zdravá a v kondici. Granule Iams Cat Rich In Chicken jsou určeny pro dospělé kočky ve věku od 1 do 7 let. Díky vysoce kvalitním živočišným proteinům a tukům jsou granule výživné i chutné.

Iams pro mladé kočky

Granule Iams Kitten Rich In Chicken jsou vhodná pro koťata od 1 do 12 měsíců a kočky kojící nebo v březí. Koťátko potřebuje přísun živin, aby se správě vyvíjelo. Granule obsahují všechny tyto nezbytné a kvalitní látky. Krmivo je syté a zároveň jednoduše stravitelné. Granule jsou malé, a proto je stráví i malé koťátko. Granule dodají kočce velké množství energie, vitamínů a minerálů.

Iams pro starší kočky

Iams Cat Mature & Senior Ocean Rich in Chicken je krmivo určené pro starší kočky od 7 let. Krmivo obsahuje optimální množství živočišných proteinů, což udržuje zdravé svaly. Kočky v tomto věku mají poměrně jiný životní styl než kočky v aktivním věku, a proto potřebují přísun správných látek. Granule Iams Cat Mature & Senior obsahují všechny živiny, které kočka v tomto věku potřebuje.

Iams pro kastrované kočky

Krmivo Iams Cat Light Rich In Chicken je kompletní krmivo pro kastrované a sterilizované kočky. Toto krmivo je také vhodné pro kočky s tendencí k obezitě od 1 do 7 let. Kastrované kočky mohou mít různé zdravotní problémy. Granule Iams Cat Light obsahuje správný poměr živin a vlákniny a snižují kalorický příjem.

Zobrazit

Kompletní krmivo Iams pro dospělé i kastrované kočky V této kategorii není žádné zboží.

Follow us on Facebook