Kočičí krmivo Bosch z Německa bez umělých přísad

Granule Bosch pro kočky jsou velmi kvalitní krmné směsi pro Vaše kočičí miláčky, které jsou vyráběny v Německu. Granule představují optimální a vyváženou stravu pro kočky. V granulích je optimálně vyvážený poměr minerálních látek a stopových prvků. Díky složkám, které granule obsahují, je podporován pohybový aparát kočky. Kočičí krmiva značky Bo...

Granule Bosch pro kočky jsou velmi kvalitní krmné směsi pro Vaše kočičí miláčky, které jsou vyráběny v Německu. Granule představují optimální a vyváženou stravu pro kočky. V granulích je optimálně vyvážený poměr minerálních látek a stopových prvků. Díky složkám, které granule obsahují, je podporován pohybový aparát kočky. Kočičí krmiva značky Bosch tak podporují zdraví Vašich miláčků a zároveň jim skvěle chutnají. Krmiva neobsahují žádná umělá barviva, aromata nebo konzervační látky. Německá značka Bosch dodává na český trh kvalitní granule pro kočky různého věku. Vybrat si tak můžete ty nejvhodnější právě pro Vaši kočku.

Granule pro dospělé kočky

Bosch Cat Sanabelle Adult představují kompletní krmivo pro dospělé kočky. Krmiva značky Bosch jsou vyráběna rodinnou firmou a receptury odpovídají nejnovějším vědeckým poznatkům. Granule obsahují složky živočišné povahy, které pocházejí výhradně ze zvířat určených ke konzumaci člověkem. Granule Bosch Cat Sanabelle pro dospělé kočky jsou vyráběny v několika příchutích: pstruh, pštros, jehněčí s rýží. Granule se také vyrábí pro kočky s citlivým močovým ústrojím, pro kočky trpící potravními alergiemi. Dále jsou krmiva vyráběna pro zlepšení kvality srsti a kůže a k udržení hygieny chrupu koček.

Granule pro koťata

Granule Bosch Cat Sanabelle Kitten jsou kompletní krmné směsi pro koťata od narození do 1 roku. Tento typ granulí je zároveň vhodný pro březí a kojící kočky. Granule obsahují velké množství drůbežího masa. Pro koťata jsou granule Bosch Cat Sanabelle Kitten velmi chutné a snadno stravitelné. Krmivo nabízí to nejlepší pro správný růst koťat.

Granule jsou také vhodné pro březí kočky, které si potřebují před porodem vyrobit tukové rezervy. Kojící kočky mají vysoké nároky na obsah živin v potravě a ty granule Bosch Cat Sanabelle Kitten mají. Granule jsou velmi chutné a obsahují nadprůměrný obsah živin. Díky vysokému obsahu vitamínů a stopových prvků je posílena obranyschopnost a vitalita koček. Granule mají zároveň vysoký obsah omega3 a omega 6 nenasycených mastných kyselin, které ve spojení s organicky účinným zinkem zajišťují hladkou kůži a krásnou srst.

Zobrazit

Kočičí krmivo Bosch z Německa bez umělých přísad Počet produktů: 10

Zobrazeno 1 – 10 z 10 položek
Zobrazeno 1 – 10 z 10 položek

Follow us on Facebook