Kočičí krmná směs Anka pro kočky i koťata

Kanadské krmné směsi Anka splňují ta nejnáročnější veterinární a hygienická kritéria a testy. Granule Anka jsou tradiční extrudované granulované krmné směsi pro kočky té nejvyšší kvality kanadských výrobců. Granule jsou vyráběny z vysoce kvalitních drůbežích produktů a všechny suroviny musí splňovat požadavky Kanadské veterinární asociace (CVMA)...

Kanadské krmné směsi Anka splňují ta nejnáročnější veterinární a hygienická kritéria a testy. Granule Anka jsou tradiční extrudované granulované krmné směsi pro kočky té nejvyšší kvality kanadských výrobců. Granule jsou vyráběny z vysoce kvalitních drůbežích produktů a všechny suroviny musí splňovat požadavky Kanadské veterinární asociace (CVMA). Krmné směsi Anka samozřejmě vyhovují všem požadavkům a nařízení České veterinární správy. Krmiva Anka tak nabízí vysokou kvalitu za příznivou cenu. Spokojená tak bude jak Vaše kočka, tak i Vaše peněženka.

Granule Anka neobsahují žádná umělá barviva, konzervační látky a příchutě. Krmné směsi se vyrábí ze surovin určených pro lidskou konzumaci. Granule Anka se v České republice prodávají již od roku 1992. Od té doby si značka krmiv Anka pro kočky našla plno příznivců a spokojených zákazníků.  

Anka pro kočky i koťata

Krmné směsi Anka představují kvalitní granule za skvělou cenu. Granule Anka Cat Low Ash jsou vhodné pro kočky i koťata. Díky správnému poměru bílkovin, tuků a minerálů jsou zajištěny denní potřeby koček. Granule jsou dobře stravitelné a podporují správné zažívání koček. Granule Anka Cat Low Ash obsahují suroviny ideální pro správnou stavbu těla koček. Granule pro kočky Anka kočkám prospívají a zároveň chutnají.

Doporučené dávkování granulí Anka Cat Low Ash je 10 g krmiva na 1 kg hmotnosti kočky na den. Dávkování je samozřejmě nutné upravit podle zdravotního stavu a kondice kočky. Při podávání suchých granulí musí být dodržován přísun čerstvé pitné vody po celý den. Nabídněte Vaší kočce to nejlepší a nejkvalitnější. Vaše kočka Vám bude za Váš výběr vděčná.

Zobrazit

Kočičí krmná směs Anka pro kočky i koťata Počet produktů: 2

Zobrazeno 1 – 2 z 2 položek
Zobrazeno 1 – 2 z 2 položek

Follow us on Facebook