Postroj pro morče

Pokud toužíte vzít své morče na procházku, kupte mu postroj. Postroj pro morče je ve většině případů vyroben z nylonu. Výhodou těchto postrojů je nastavitelnost popruhů na velikost morčete. Některé postroje také obsahují vodítko. Skvělým postrojem s vodítkem je sada Living World pro křečky. Postroje pro morčata je možné zakoupit v různých barvác...

Pokud toužíte vzít své morče na procházku, kupte mu postroj. Postroj pro morče je ve většině případů vyroben z nylonu. Výhodou těchto postrojů je nastavitelnost popruhů na velikost morčete. Některé postroje také obsahují vodítko. Skvělým postrojem s vodítkem je sada Living World pro křečky. Postroje pro morčata je možné zakoupit v různých barvách.

Postroj pro fretku

Ve většině případů budete jistě chtít vzít fretku někam do přírody. Potom se bude hodit postroj pro fretku. Postroje jsou vyráběny z nylonu a jsou lehce nastavitelné. Skvělým postrojem je Small Animal Jewel pro fretky. Postroje jsou vyráběny v různých barevných variantách, takže si určitě vybere každý.

Zobrazit

Postroj pro morče V této kategorii není žádné zboží.

Follow us on Facebook