Interaktivní hračky pro psy

Především v zimním nebo deštivém období jsou interaktivní hračky skvělou zábavou především pro aktivní psy, kterým je potřeba zaměstnávat hlavu. Interaktivní hračky mohou mít podobu hlavolamů, balonku na pamlsky nebo různých bludišť. Základem je, že se pes z hračky snaží dostat pamlsek. A to buď pohybem hračky nebo posunováním jejích částí. Na n...

Především v zimním nebo deštivém období jsou interaktivní hračky skvělou zábavou především pro aktivní psy, kterým je potřeba zaměstnávat hlavu. Interaktivní hračky mohou mít podobu hlavolamů, balonku na pamlsky nebo různých bludišť. Základem je, že se pes z hračky snaží dostat pamlsek. A to buď pohybem hračky nebo posunováním jejích částí. Na nás je naplnit psovi hračku pamlsky a pomoct mu přijít na to, co má udělat jako první krok. Pak už pes většinou hračku chápe a pamlsky hledá, dokud je nenajde všechny.

Interaktivní hračky lze různě ztěžovat např. postavením na židli, aby pes mohl posuvnými políčky hýbat pouze čumákem, nikoli packami. Interaktivní hračky se také vyrábí v několika stupních obtížnosti. Doporučuje se začínat od nejlehčích stupňů a pokračovat podle výkonu psa k těm těžším stupňům. Interaktivní hračky jsou v podobě dřevěných psích hraček.

Hračky pro psy na pamlsky

Hračky na pamlsky pro psy zabaví naše miláčky i v době naší nepřítomnosti. Tyto hračky jsou většinou ve tvaru balonku nebo podobných předmětů, které pes může koulet po zemi. Hračka je lehce naplnitelná pamlsky pro psy, které pohybem hračky postupně vypadávají. Můžeme ji naplnit tvrdými nebo měkčími pamlsky, granulemi nebo dokonce psí pastou. K některým hračkám na pamlsky jsou k dostání i speciální pasty a náplně, kterými hračku naplníme a které pes vylizuje nebo vykusuje z hračky. Tyto hračky jsou většinou z odolného materiálu, takže by nemělo dojít k jejich rozkousání. Hračky jdou většinou velmi dobře rozložit a omýt. 

Zobrazit

Interaktivní hračky pro psy V této kategorii není žádné zboží.

Follow us on Facebook