Vodní filtry do terárií

Vodní filtry do terárií jsou doplňkem do terárií či paludárií. Živočichové velmi často negativně reagují na špinavou vodu. Proto by vodní filtr neměl chybět v žádném teráriu, kde se voda vyskytuje. Navíc se ve špinavé vodě vytváří různé škodliviny a to má neblahý vliv na zdraví zvířete. Filtr na vodu v teráriu se využívá především ve vodopádech ...

Vodní filtry do terárií jsou doplňkem do terárií či paludárií. Živočichové velmi často negativně reagují na špinavou vodu. Proto by vodní filtr neměl chybět v žádném teráriu, kde se voda vyskytuje. Navíc se ve špinavé vodě vytváří různé škodliviny a to má neblahý vliv na zdraví zvířete. Filtr na vodu v teráriu se využívá především ve vodopádech či kvůli cirkulaci vody. Vodní filtry je nutné čistit. Co se týče druhů, jsou dva různé druhy – čerpadla, která jsou vhodná především k vodopádům a filtr pevných částic, který zachycuje špínu.

Filtr pevných částic k teráriím

Většina vodních filtrů je energeticky úsporná (2,6 W). Výkon se pohybuje okolo 150 l za hodinu. Tyto vodní filtry jsou vhodné max. do 30 l vody. Je určen tedy pro menší terária. Dále pak existují již výkonnější filtry (250l/h), které jsou vhodné do větších terárií a max. vody 60 l. Filtr je nutné jednou za čas vyčistit. Po delší době je nutné zakoupit náhradní molitanovou náplň do filtru.

Zobrazit

Vodní filtry do terárií Počet produktů: 5

Zobrazeno 1 – 5 z 5 položek
Zobrazeno 1 – 5 z 5 položek

Follow us on Facebook