Odpočívadla pro kočky na topení

Kočky především v zimních měsících velmi rády odpočívají na teplém místě a vyhřívají se. Velmi oblíbeným místem jsou pro kočky radiátory. Na topení můžeme dát kočičí deku, ale oblíbenější a lépe vypadající jsou odpočívadla pro kočky speciálně konstruovaná k závěsu na topení. Odpočívadla jsou většinou plyšová s odnímatelným obalem, který můžeme v...

Kočky především v zimních měsících velmi rády odpočívají na teplém místě a vyhřívají se. Velmi oblíbeným místem jsou pro kočky radiátory. Na topení můžeme dát kočičí deku, ale oblíbenější a lépe vypadající jsou odpočívadla pro kočky speciálně konstruovaná k závěsu na topení. Odpočívadla jsou většinou plyšová s odnímatelným obalem, který můžeme v případě potřeby vyprášit nebo vyprat v pračce. Konstrukce je většinou z dřevotřísky nebo podobného materiálu.

Závěsné odpočívadlo pro kočky trixie

Závěsné odpočívadlo pro kočku trixie je speciální odpočívadlo pro kočky, které mají rády teplo a rády se vyhřívají. Trixie odpočívadlo je zavěšeno na topení nebo radiátorech, protože to je, především v zimě, místo kočkami velmi oblíbené. Odpočívadlo je potaženo pro kočky příjemným plyšem. Pro nás je výhodou, že jde z kostry odpočívadla sundat a vyprat. Kočky budou za toto odpočívadlo velmi vděčné a jistě si ho velmi oblíbí.

Kočičí odpočívadla

Kočky, které žijí v domě nebo bytě postrádají zábavu a kočičí hrátky. Mezi ně patří také prolézačky, výhledy do okolí, odpočinek a obrušování drápků na škrabadlech. Toto všechno můžeme kočce zajistit správným výběrem odpočívadla. Kočičí odpočívadla jsou různých rozměrů, tvarů a výšek. Mohou být vybaveny sloupky nebo deskami na obrušování drápků, domečky, průlezy. Kočky v kočičích odpočívadlech nachází velké zalíbení. Mimo tyto větší či menší průlezky kočičího odpočívadla můžeme pro kočky, které mají rády teplo, pořídit např. závěsné odpočívadlo na topení, které především v zimě, kočka velmi ocení.

Zobrazit

Odpočívadla pro kočky na topení V této kategorii není žádné zboží.

Follow us on Facebook