Krmivo Acana pro koťata, dospělé kočky i staré kočky

Prémiové krmivo Acana představuje krmivo pro kočky firmy Champion Petfoods. Krmiva se vyrábí v Kanadě - v Albertě, z čerstvých a kvalitních surovin. Značka Acana má výbornou pověst, je certifikována kanadskou vládou. Krmiva se prodávají ve 45 zemích světa a splňují všechna známá mezinárodní nařízení a normy pro výrobu krmiv. Granule pro kočky Ac...

Prémiové krmivo Acana představuje krmivo pro kočky firmy Champion Petfoods. Krmiva se vyrábí v Kanadě - v Albertě, z čerstvých a kvalitních surovin. Značka Acana má výbornou pověst, je certifikována kanadskou vládou. Krmiva se prodávají ve 45 zemích světa a splňují všechna známá mezinárodní nařízení a normy pro výrobu krmiv. Granule pro kočky Acana neobsahují žádné obilniny, naopak je v nich obsaženo hodně druhů masa, čerstvé ovoce a zelenina. Firma Champion Petfoods byla několikrát ve světě oceněnvhodná pro kočky všech plemena za výrobu kvalitních krmiv. Krmiva Acana jsou vhodná pro kočky všech plemen, stáří a aktivity.  

Acana Cat Grasslands

Granule Acana Cat Grasslands představují prémiové krmivo pro kočky a koťata, které obsahuje prvotřídní živočišné suroviny: jehňata z farem Severního ostrova Nového Zélandu, kachny z Aurora Ontario, čerstvá vejce, jezerní síhy a candáty. Krmivo neobsahuje obilniny. Díky Omega 3 prospívají granule kůži a srsti koček a zároveň posilují jejich imunitní systém. Krmiva Acana Cat Grassland se vyrábí z čerstvých a prvotřídních surovin. Krmiva obsahují vysoký obsah živočišných proteinů a tuků a nízký obsah sacharidů.

Acana Cat Pacifica

Kompletní, plnohodnotné a vyvážené krmivo, které si Vaše kočka zamiluje, to jsou granule pro kočky Acana Cat Pacifica. Krmivo se vyrábí z 65% z ryb. Tyto prvotřídní ryby pochází z průzračných vod u kanadského severozápadního pobřeží. Granule pro kočky se tak vyrábí z čerstvých lososů, platýsů, sleďů. Každá granule je tak plná chutných rybích proteinů. Acana Pacifica Cat představuje optimální stravu pro Vaši kočku, která jí nejen prospívá, ale také chutná.

Acana Cat Wild Prairie Feast

Granule Acana Cat Wild Prairie obsahují hodně proteinů, vyrábí se z volně chovaných kuřat, čerstvých vajec z místních farem, kanadských a jezerních síh a candátů. Suroviny jsou vždy kvalitní a čerstvé. Krmivo má velmi nízký obsah sacharidů a nulový obsah obilovin. Krmivo tak skvěle odpovídá přírodní kočičí stravě

Zobrazit

Krmivo Acana pro koťata, dospělé kočky i staré kočky V této kategorii není žádné zboží.

Follow us on Facebook