Domácí toaleta pro psy

Pokud máme malého pejska, který nemá chození po venku příliš rád, anebo jsme občas v práci nebo mimo domov déle, než by mohlo být pro psy únosné, můžeme použít domácí toaletu pro psy. Tyto psí toalety mohou být vyplněny pískem podobně jako toalety pro kočky, nebo je můžeme vyplnit savou podložkou. Podložky je možno podle potřeby měnit. Domácí to...

Pokud máme malého pejska, který nemá chození po venku příliš rád, anebo jsme občas v práci nebo mimo domov déle, než by mohlo být pro psy únosné, můžeme použít domácí toaletu pro psy. Tyto psí toalety mohou být vyplněny pískem podobně jako toalety pro kočky, nebo je můžeme vyplnit savou podložkou. Podložky je možno podle potřeby měnit. Domácí toaleta pro psy může mít různé rozměry. Může to být pouze vyvýšené místo nebo i domeček, do kterého se pes může v případě vykonávání potřeby schovat. Psa můžeme na toaletu zvykat i pomocí spreje, který ho navede na místo toalety.  Pro fenky zase s výhodou využijete hárací kalhotky.

WC toaleta pro psy

Občas se stane, že majitel psa musí být dlouhodobě delší dobu mimo domov a psa nikdo nevenčí. Pro zabránění nežádoucím nehodám a znečištění bytu můžeme používat WC toalety pro psy. Tyto psí toalety si také velmi oblíbili i majitelé malých nebo miniaturních psů.  Na používání toalety musíme psa zvyknout a naučit. Pak můžeme používat psí WC toalety plastové nebo konstruované jako celé domečky. Dovnitř psí toalety můžeme dát savou podložku nebo písek jako pro kočky do kočičí toalety. Savé podložky mají různé rozměry a lze je kdykoli lehce vyměnit za čistou. Psí WC toaleta by přesto neměla plně nahrazovat chození psů ven, pokud to není nezbytně nutné kvůli jejich zdravotnímu stavu. K výběhu na zahradu Vášemu mazlíčkovi pomůžou průchozí dvířka pro psy.

Zobrazit

Domácí toaleta pro psy Počet produktů: 6

Zobrazeno 1 – 6 z 6 položek
Zobrazeno 1 – 6 z 6 položek

Follow us on Facebook