Přírodní krmivo Platinum s vysokým podílem masa

Správná výživa psa je klíčová pro jeho dobrou kondici a aktivní a spokojený život. Ne každé krmivo však pokrývá veškeré nároky zvířecího organismu, obzvláště opatrní musíte být v případě chemicky upravovaných látek, které mohou často přinést více škody než užitku a Vašemu čtyřnohému kamarádovi ublížit. I proto bylo německou společností za pomoci...

Správná výživa psa je klíčová pro jeho dobrou kondici a aktivní a spokojený život. Ne každé krmivo však pokrývá veškeré nároky zvířecího organismu, obzvláště opatrní musíte být v případě chemicky upravovaných látek, které mohou často přinést více škody než užitku a Vašemu čtyřnohému kamarádovi ublížit. I proto bylo německou společností za pomoci veterinářů a výživových poradců vytvořeno krmivo Platinum, s vysokým podílem kuřecího (případně jehněčího) masa, jež je postaveno na přírodní bázi a neobsahuje žádné konzervanty.

Nabídka krmiva značky Platinum

Všechna balení obsahují vysoké procento – až 70% kuřecího nebo jehněčího masa. K dostání jsou v několika hmotnostních objemech: 385g, 1,5kg nebo 5kg. Neocenitelnou výhodou je dlouhá doba trvanlivosti a snadná skladovatelnost a dávkování. Každý pes má jiné nároky, a to nejen s ohledem na věk, ale také na rasu a velikost a právě krmivo Platinum vychází těmto požadavkům vstříc svou rozsáhlou nabídkou výrobků.

Další produkty

Kromě klasických granulí nabízí značka Platinum také širokou škálu konzerv s 83% čerstvého kuřecího masa, které zajistí Vašemu psovi denní přísun proteinů, který je pro jeho zdravý vývoj esenciální.

Konzervy jsou také obohaceny o rýži, která neprošla genetickou úpravou a zajišťuje tak bezpečný způsob přísunu uhlohydrátů, které podporují činnost kosterního svalstva a slouží tedy především pro aktivní život plný pohybu. Tato směs je navíc doplněna kvalitní zeleninou nasycenou vitamíny a podporující imunitu a odolnost proti poslední dobou tolik rozšířeným infekcím.

Pro zdravé srdce Vašeho mazlíčka v ní naleznete také hodnotné nenasycené lipidy, jako je například lososový či olivový olej, které nejenom udržují srst Vašeho psa lesklou a jemnou, ale také napomáhají ke správné činnosti srdeční svaloviny a předcházejí srdečním vadám. Konzervy mají dlouhou dobu trvanlivosti a při jejich koupi si můžete být jisti, že dopřáváte svému psovi vyváženou a vysoce kvalitní stravu, která Vám zajistí ještě spoustu spokojených společných let.

Zobrazit

Přírodní krmivo Platinum s vysokým podílem masa V této kategorii není žádné zboží.

Follow us on Facebook