Výběrové krmivo MEOWING HEADS pro kočky a koťata

Kočka je tvor, který je poměrně náročný na stravu. Kočka je především masožravec, potřebuje tedy ve své stravě větší podíl masa než ostatních složek. Nejvhodnější je maso hovězí, kuřecí, krůtí maso nebo maso z mořských ryb. Při krmení koček je samozřejmě důležité dbát na věk kočky nebo na její zvláštní nároky. Každá kočka má speciální nároky a j...

Kočka je tvor, který je poměrně náročný na stravu. Kočka je především masožravec, potřebuje tedy ve své stravě větší podíl masa než ostatních složek. Nejvhodnější je maso hovězí, kuřecí, krůtí maso nebo maso z mořských ryb. Při krmení koček je samozřejmě důležité dbát na věk kočky nebo na její zvláštní nároky. Každá kočka má speciální nároky a jiné potřeby. Ty je nutné uspokojovat, aby Vaše kočka byla šťastná a zdravá.

Krmivo MEOWING HEADS pro kočky

Krmivo MEOWING HEADS z Velké Británie představuje superprémiové krmení pro kočky. Jeho chuť si zamilují všechny druhy koček. Při výrobě krmiv MEOWING HEADS jsou použity pouze suroviny nejvyšší kvality – krmiva neobsahují žádná dochucovadla, barviva nebo konzervanty. Maso pochází z volného chovu.

Granule MEOWING HEADS jsou kompletní a vyvážené, podporuje pevné zdraví kočky a krásnou lesklou srst. Značka MEOWING HEADS pro kočky byla oceněna titulem Pet Supplier a PATS Awards 2010/2011.

MEOWING HEADS pro koťata

Koťata, mladé kočky mají jiné potřeby než kočky dospělé. Koťata potřebují přísun správných látek, které podporují zdravý vývoj. Granule pro koťata a mladé kočky  MEOWING HEADS obsahují velké množství masa, které dodává koťatům sílu a energii. Koťata mají malý žaludek, ale velkou chuť k jídlu. Je tedy potřeba jim nabídnout tu nejkvalitnější stravu. Granule svou velikostí, tvarem a hustotou přesně odpovídají požadavkům koťat. Granule obsahují vyvážené množství vápníku a fosforu pro kontrolovaný růst kostí a silné zuby. DHA podporuje učení a vývoj mozku.

Zobrazit

Výběrové krmivo MEOWING HEADS pro kočky a koťata V této kategorii není žádné zboží.

Follow us on Facebook