Jezírková fontána

Jezírkové fontány jsou skvělou dekorací do zahradních jezírek. Jezírkové fontány se dají koupit v různých provedeních. Fontány mohou být plastové nebo z přírodních materiálů či jejich napodobenin. Mohou dotvářet přírodní vzhled zahradního jezírka. Mimo dekoračního účelu jsou jezírkové fontány většinou napojeny na filtr a pomáhají filtrovat vodu....

Jezírkové fontány jsou skvělou dekorací do zahradních jezírek. Jezírkové fontány se dají koupit v různých provedeních. Fontány mohou být plastové nebo z přírodních materiálů či jejich napodobenin. Mohou dotvářet přírodní vzhled zahradního jezírka. Mimo dekoračního účelu jsou jezírkové fontány většinou napojeny na filtr a pomáhají filtrovat vodu.

Fontána do zahradního jezírka

Fontány do zahradního jezírka mohou být vyrobeny z různých materiálů a mohou mít různé tvary. Mohou být vyrobeny z přírodních materiálů nebo z plastů. Přírodní materiály skvěle dotváří přírodní ráz zahradního jezírka. Fontány do zahradních jezírek mohou vyvěrat nebo mít podobu vodopádu. Fontány do zahradních jezírek nejsou jen dekorativní záležitostí, ale mají filtrační funkci.

Fontánová čerpadla pro malá jezírka

Fontánová čerpadla jsou nedílnou součástí fontánek. Díky nim můžou fontánky tryskat a popohání vodu i na kaskádách. Fontánkou nebo kaskádou nevylepšíme jen vzhled jezírka, ale obě zařízení popoháněné čerpadlem plní také svoji funkci. Funkcí je filtrace a okysličování vody, což je nezbytné pro čistotu jezírka a život živočichů a rostlin. Výkon jezírkových čerpadel vybíráme podle velikosti jezírka. Pro malá jezírka stačí fontánová čerpadla s menším výkonem určena pro malá jezírka.

Zobrazit

Jezírková fontána V této kategorii není žádné zboží.

Follow us on Facebook