Kartonová přepravka na morčata a křečky

Kartonová přepravka na morčata a křečky je skvělým pomocníkem na rychlou přepravu zvířat např. k veterináři. Přepravka je samozřejmě vybavena průduchy, aby mělo zvíře dostatek vzduchu. Kartonové přepravky musí být dostatečně pevné především pro větší zvířata, např. morčata nebo králíky a dobře uzavíratelné, aby zvíře ve stresu nevyskočilo a nepř...

Kartonová přepravka na morčata a křečky je skvělým pomocníkem na rychlou přepravu zvířat např. k veterináři. Přepravka je samozřejmě vybavena průduchy, aby mělo zvíře dostatek vzduchu. Kartonové přepravky musí být dostatečně pevné především pro větší zvířata, např. morčata nebo králíky a dobře uzavíratelné, aby zvíře ve stresu nevyskočilo a nepřivodilo si zranění nebo neuteklo. Kartonové přepravky pro morčata, křečky a jiné hlodavce jsou většinou využívány jen na pár použití.

Plastové přepravky pro hlodavce

Plastové přepravky pro hlodavce jsou využívány u hlodavců především k přepravě na veterinární kliniku. Přepravky mají uši na snadný přenos. Jsou celoplastové. Většinou jsou v polovině rozpojitelné a dají se jednoduše vyčistit. Jsou lehce omyvatelné. Plastové přepravky jsou snadno uzavíratelné, mají průduchy a přeprava hlodavců je v nich bezpečná a bezproblémová. Plastové přepravky jsou vyráběny v různých velikostních variantách, mají různé tvary i barvy. Jistě se přizpůsobí velikosti každého hlodavce i přání jeho majitele.

Zobrazit

Kartonová přepravka na morčata a křečky Počet produktů: 3

Zobrazeno 1 – 3 z 3 položek
Zobrazeno 1 – 3 z 3 položek

Follow us on Facebook