Holistické krmivo pro psy

Holistická krmiva pro psy jsou krmiva, která se snaží psa respektovat jako divokou šelmu a snaží se navrátit jeho jídelníček do co nejvíce původní podoby. Holistická krmiva obsahují velmi vyvážený a kvalitní poměr všech složek potravy. Krmivo neobsahuje žádné obiloviny. Ty jsou nahrazeny lépe stravitelnými bramborami nebo prosem. Holistická krmi...

Holistická krmiva pro psy jsou krmiva, která se snaží psa respektovat jako divokou šelmu a snaží se navrátit jeho jídelníček do co nejvíce původní podoby. Holistická krmiva obsahují velmi vyvážený a kvalitní poměr všech složek potravy. Krmivo neobsahuje žádné obiloviny. Ty jsou nahrazeny lépe stravitelnými bramborami nebo prosem. Holistická krmiva obsahují vysoký poměr bílkovin z čerstvého masa. Přírodní holistická krmiva jsou vyráběna pouze z přírodních surovin a obsahují velké množství masa. Minimálně 70%. Vitaminy jsou obsaženy z lesních plodů a bylinek. Krmiva jsou díky složení hypoalergenní, bez umělých barviv a dochucovadel. Jsou tedy určena pro psy s citlivým zažíváním i alergiky, ale také pro psy, kterým chceme i v této době poskytnout krmivo s ohledem na jejich původní styl života a zažívání.

Prodej krmiva pro psy

Krmení pro psy je možné nyní koupit téměř všude. Největší výběr, možnosti a popř. radu nám poskytnou specializované obchody s krmivem a potřebami pro zvířata. Tyto můžeme najít v kamenných prodejnách i internetových obchodech. Velký výběr, dnes už i docela kvalitních granulí, nabízejí i supermarkety a větší obchodní domy. Speciální diety pro psy nabízejí především veterinární ordinace.

Zobrazit

Holistické krmivo pro psy Počet produktů: 7

Zobrazeno 1 – 7 z 7 položek
Zobrazeno 1 – 7 z 7 položek

Follow us on Facebook