Dietní granule pro psy

Naše čtyřnohé kamarády je potřeba udržovat v dobré zdravotní kondici. K tomu mimo jiné patří i regulace jejich váhy s ohledem na plemeno a jejich velikost. Nadváha psům velmi škodí. Stejně jako u lidí tuk i v psím těle velmi zatěžuje orgány a pohybový aparát. Pro psy s nadváhou jsou určeny granule s označením light. Mají snížený podíl bílkovin a...

Naše čtyřnohé kamarády je potřeba udržovat v dobré zdravotní kondici. K tomu mimo jiné patří i regulace jejich váhy s ohledem na plemeno a jejich velikost. Nadváha psům velmi škodí. Stejně jako u lidí tuk i v psím těle velmi zatěžuje orgány a pohybový aparát. Pro psy s nadváhou jsou určeny granule s označením light. Mají snížený podíl bílkovin a tím menší obsah tuků. Jinak zajišťují psovi vše, co potřebuje, včetně všech vitaminů a minerálů. I dietní krmiva pro psy s nadváhou jsou velmi chutná, popř. je možné dochutit konzervovaným krmivem stejného označení a funkce.

Veterinární dietní granule

Především veterinární lékaři prodávají ve svých ordinacích speciální veterinární diety pro psy se zdravotními problémy. Tyto diety podporují léčbu nebo mají preventivní účinky při hrozících zdravotních problémech. Speciální diety jsou určeny pro psy s citlivým zažíváním, problémy s játry, s alergiemi, cukrovkou, při močových problémech, pro psy s onemocněním srdce nebo pohybovými problémy. Veterinární diety jsou k dostání v pevné formě jako granule nebo v tekuté formě – konzervy, paštiky. Tekutá forma krmiva je mnohdy jediným způsobem, jak do nemocného psa nebo psa po operaci krmivo dostat.

Zobrazit

Dietní granule pro psy Počet produktů: 4

Zobrazeno 1 – 4 z 4 položek
Zobrazeno 1 – 4 z 4 položek

Follow us on Facebook