Plastové misky pro psy

Jestliže si pořizujete psa, v první řadě musíte mít připravené misky na vodu a krmivo. Nejjednodušší a nejlevnější variantou jsou plastové misky pro psy. Existují klasické jedno – misky, které jsou vyráběny v různých barevných variantách a pak také dvojmisky. Výhodou dvojmisek je, že nemusíte mít dvě misky zvlášť, ale máte tzv. 2v1. Plastové mis...

Jestliže si pořizujete psa, v první řadě musíte mít připravené misky na vodu a krmivo. Nejjednodušší a nejlevnější variantou jsou plastové misky pro psy. Existují klasické jedno – misky, které jsou vyráběny v různých barevných variantách a pak také dvojmisky. Výhodou dvojmisek je, že nemusíte mít dvě misky zvlášť, ale máte tzv. 2v1. Plastové misky jsou vyráběny v různých velikostech. Pro plastové misky pro psy je vhodné zakoupit plastovou podložku. K dostání jsou také nerezové a keramické misky i misky automatické.

Cestovní miska pro psa

Pokud se chystáte se svým psím mazlíčkem cestovat, je nejvhodnější zakoupit cestovní misku. Plastové cestovní misky mají svůj plastový kryt. Fungují jako zásobník (při přepravě) a miska v jednom.

Zobrazit

Plastové misky pro psy V této kategorii není žádné zboží.

Follow us on Facebook